Usługi kadrowe Lublin

Jednymi z ważniejszych elementów księgowości, którą prowadzimy zarówno dla małych firmy, jak i dużych przedsiębiorstw z Lublina i okolic, są kadry i płace. Utworzenie osobnego działu zajmującego się tymi zagadnieniami często wiąże się ze sporymi kosztami i jest nieopłacalną inwestycją. Taniej i korzystniej jest  postawić na ofertę zewnętrznego biura rachunkowego. Wydatki ograniczają się jedynie do opłat za wykonane usługi. Są one zdecydowanie niższe niż zobowiązania wynikające z zatrudnienia księgowych. Jest to dobre rozwiązanie dla właścicieli podmiotów gospodarczych różnej wielkości. Nasza firma oferuje Klientom wysokiej jakości obsługę w atrakcyjnej cenie.

W ramach kadr i płac oferujemy szeroki zakres pomocy, polegający m.in. na rozliczaniu:

 • kosztów zatrudnienia pracowników,
 • wynagrodzeń,
 • podatków,
 • składek z tytułu ubezpieczeń społecznych.

Bez względu na to, ile osób pracuje w danej firmie.

Zobowiązania pracodawców, aby dostarczyć do instytucji różne dokumenty i rozliczenia z nimi związane generują nie tylko dużą liczbę obowiązków, ale i wymagają czasu. Szybciej i dokładniej poradzi sobie z tym wykwalifikowany księgowy w ramach współpracy outsourcingowej.

Skrupulatna obsługa kadrowo-płacowa

Zapewniamy skrupulatne prowadzenie kadr i płac, więc Klienci mają pewność poprawności realizowanych usług. Kompleksowo przygotowujemy dokumentację związaną z pracownikami oraz zarządzamy nią – zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Pełnimy kontrolę nad poprawnym przebiegiem poszczególnych etapów procesu zatrudnienia oraz służymy wsparciem w zakresie doradztwa kadrowego. Praktyczne wskazówki pomagają usprawnić funkcjonowanie podmiotu.

Polskie prawo zmienia się niezwykle dynamicznie, a śledzenie nowych ustaw, czy odpowiednia ich interpretacja nie należy do łatwych. Dlatego to zadanie warto przekazać specjalistom mającym dobre rozeznanie w obszarze szeroko pojętej księgowości.

Nasze biuro rachunkowe w Lublinie zapewnia wsparcie profesjonalnych pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną wiedzę z zakresu rozliczeń kadrowo-płacowych. Nie zostawiamy także Klientów przy kontrolach z ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy lub Urzędu Skarbowego

Na co dzień korzystamy ze specjalistycznych programów, które przyspieszają operacje księgowe, a zarazem minimalizują możliwość popełnienia błędu.

Co zyskują nasi Klienci?

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się nawiązać współpracę z naszą firmą, zaoszczędzą nie tylko pieniądze, ale także czas, jaki można wykorzystać na rozwój biznesu. Dzięki temu, że zagadnienia obejmujące kadry i płace powierzają profesjonalistom, zyskują pewność, że wszelkie obowiązki w tym zakresie są prawidłowo dopełnione, nie ma pomyłek, a czynności względem urzędów są zrealizowane terminowo. Przekazując nam te zadania, można uniknąć konsekwencji prawnych czy finansowych, które w negatywny sposób mogłyby wpływać na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Co oferujemy z zakresu kadr i płac?

W ramach kadr i płac Klientom z Lublina i okolic oferujemy następujący zakres usług:

 • Prowadzimy dokumentacje niezbędną do naliczenia wynagrodzeń pracownika/zleceniobiorcy/ wykonawcy na podstawie przekazanych dokumentów przez klienta.
 • Sporządzamy listy płac.
 • Ustalamy zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych PIT 4 oraz składki  ZUS.
 • Sporządzamy roczne informacje o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych PIT 11, PIT 4R, PIT 40.
 • Prowadzimy ewidencje urlopów pracowników, dokumentacje zwolnień od pracy (płatnych i niepłatnych).
 • Sporządzamy zaświadczeń o wynagrodzeniu dla pracowników/ zleceniobiorców/ wykonawców,
 • Rejestrujemy pracowników/zleceniobiorców w ZUS.