Zakładanie działalności gospodarczej Lublin

O własnej firmie marzy wiele osób – nie każdy jednak wie, jak załatwić wszystkie formalności związane z jej uruchomieniem. Pomoc w założeniu działalności gospodarczej jest jedną z usług, jakie dedykujemy Klientom z Lublina i okolic. Dla dużej części osób ta procedura wydaje się skomplikowana – sporo kłopotów przysparza wypełnianie danych o charakterze księgowym. Dlatego wielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z oferty profesjonalnego biura rachunkowego, które zapewnia merytoryczne wsparcie we wszystkich kwestiach rachunkowych, jakie wiążą się z organizacją nowej firmy.

Jaką pomoc oferujemy przy założeniu działalności?

Pierwszym krokiem jest rejestracja firmy, którą można wykonać przez internet. Nasze biuro rachunkowe w Lublinie nie tylko podpowie, jak należy wypełnić wniosek, ale też doradzi, która forma prowadzenia działalności jest najlepsza i w jaki sposób będzie odprowadzany podatek – często zła opcja generuje niepotrzebne koszty. W przypadku jednoosobowej są aż cztery możliwości, co osobie nieznającej się na księgowości może nastręczać wiele problemów przy wyborze. Tymczasem pomoc doświadczonych specjalistów pozwoli łatwo i bezstresowo przebrnąć przez formalności m.in. w Urzędzie Skarbowym.

Właściciel firmy powinien mieć rachunek bankowy, choć przepisy prawa nie nakładają tego obowiązku wprost, tylko określają konieczność regulowania płatności związanych z wykonywaną działalnością gospodarczą za jego pośrednictwem.

Nasze wsparcie nie kończy się po formalnym rozpoczęciu własnego biznesu. Oferujemy dalszą pomoc przy założonej działalności, czyli w zakresie spraw księgowo-rachunkowych, związanych z obsługą kadrowo-płacową.

Jakie korzyści wynikają ze współpracy z nami?

Stworzymy jasny harmonogram działań, czyli co krok po kroku należy zrobić w ramach procedury zakładania działalności. Przekażemy przyszłemu przedsiębiorcy, jakie obowiązki formalne z tego tytułu będą na nim ciążyć.
Mamy już wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy osobom, które chcą uruchomić własną firmę. Służymy wsparciem dla przedsiębiorców na każdym etapie załatwiania formalności w tym m.in. przy wypełnianiu wniosku CEIDG-1, wyborze odpowiednich kodów PKD. W pakiecie przygotujemy również dokumenty rejestracyjne do Urzędu Skarbowego i ZUS oraz możemy zgłosić dany podmiot do VAT.

Śledzimy na bieżąco zmiany zachodzące w przepisach oraz udogodnieniach (ulgach) dla przedsiębiorców, dzięki czemu już na etapie zakładania działalności możemy podpowiedzieć, jakie rozwiązania są najkorzystniejsze. Odpowiadamy na wszystkie pytania, wyjaśniamy wątpliwości i doradzamy, dlatego nasi Klienci są zawsze bardzo dobrze poinformowani. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą biura rachunkowego!

Jakie usługi realizujemy w ramach pomocy przy zakładaniu działalności?

Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszej pomocy w założeniu działalności gospodarczej na terenie Lublina lub okolic, możemy zaoferować następujące usługi:

  • Wypełnimy niezbędne formularze (CEIDG-1, VAT-R rejestracja w ZUS).
  • Doradzimy jaka forma opodatkowania będzie najlepsza dla Ciebie.